Apie Mus

Apie Mus

Greiti pietūs, bet ne greitas maistas! Ar jau išbandėte?

Dienos pietūs yra svarbi daugelio iš mūsų gyvenimo dalis, o ypač, jei dirbame biure ir šiai dienos rutinai turime ribotą laiką. „iLunch“ restoranų idėja būtent ir kilo dėl įtempto ritmo bei nuolat kylančio klausimo, kur Vilniuje papietauti greitai, kokybiškai ir už patrauklią kainą. „Greiti pietūs, bet ne greitas maistas“ – ši filosofija kruopščiai ir atsakingai įgyvendinama nuo pat 2016 metų, kai duris atvėrė pirmasis „iLunch“ restoranas Vilniuje. 2023 metų pabaigoje vilniečiai ir miesto svečiai jau galės mėgautis inovatyviais dienos pietumis jau 24 restoranuose. Be to – taip pat patogiai kviečia pietauti 3 restoranai Kaune, vienas Šiauliuose ir Latvijos sostinėje Rygoje. 2024-ųjų pradžioje restoranų skaičius sieks 30, iš kurių numatomos 6 franšizės Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Mūsų vertybės

GREITIS

Unikali išmanioji užsakymų sistema suteikia galimybę greitai ir skaniai pasimėgauti dienos pietumis. Nebegaiškite laiko eilėse ar laukiant užsakyto maisto – pietus susikomplektuokite itin patogiai ir greitai, o patiekalus paruošime, kol atsiskaitinėsite.

KOKYBĖ IR ŠVIEŽUMAS

Nesutinkame su teiginiu, kad greitai pavalgyti galima tik nesveiko maisto restorane. Mūsų siūlomi patiekalai sukurti kruopščiai atrenkant produktus bei sujungiant kliento poreikius su virtuvės šefo patirtimi. Nenaudojame jokių dirbtinių priedų, gaminame tik iš natūralių ir šviežių produktų. Kiekvieną dieną laukiame su skirtingais dienos pietų pasiūlymais - nuo lietuviškų iki rytų ar amerikiečių virtuvės patiekalų, nepamirštame ir vegetariškų patiekalų mėgėjų.

INOVACIJA

Nuolatinis laiko trūkumas ir technologijų svarba gyvenant didmiestyje mus įkvėpė pasitelkti išmaniąsias technologijas gerinant kliento patirtį restorane. Čia jūsų laukia ir neįprastas modernus interjeras, patogi ir greita atsiskaitymo sistema.

KAINA

Visa tai pavyko suderinti su visiems prieinama patrauklia dienos pietų kaina. Kiekvienam dirbančiam miestiečiui nebereikia sukti galvos, ką šį rytą namuose įsidėti į pietų dėžutę. Greita, kokybiška ir nebrangu pietauti restorane "iLunch".

Restoranas šiuo metu nedirba