Franšizė

Franšizė

Greiti prietūs, bet ne greitas maistas. Įsigykite "iLunch" franšizę tapkite sėkmingos istorijos dalimi.

Pagrindiniai rodikliai

Investicija
200 - 300 tūkst. Eur (1000 Eur/m²)
Franšizės įsigijimo mokestis
30 tūkst. Eur + PVM
Mėnesinis mokestis
6 % nuo apyvartos
Atsipirkimo trukmė
12 - 36 mėnesiai
Susisiekite

Svarbiausi akcentai

Inovacija

Nuolatinis laiko trūkumas ir technologijų svarba gyvenant dideliame mieste įkvėpė mus naudoti išmaniąsias technologijas, kad pagerintume klientų patirtį restorane. Čia jūsų laukia neįprastas modernus interjeras ir patogi bei greita atsiskaitymo sistema.

Greitis

Unikali išmanioji užsakymų sistema suteikia galimybę greitai ir skaniai pasimėgauti dienos pietumis. Nebegaiškite laiko eilėse ar laukiant užsakyto maisto – pietus susikomplektuokite itin patogiai ir greitai, o patiekalus paruošime, kol atsiskaitinėsite.

Kokybė ir šviežumas

Nesutinkame su teiginiu, kad greitai pavalgyti galima tik nesveiko maisto restorane. Mūsų siūlomi patiekalai sukurti kruopščiai atrenkant produktus bei sujungiant kliento poreikius su virtuvės šefo patirtimi. Nenaudojame jokių dirbtinių priedų, gaminame tik iš natūralių ir šviežių produktų. Kiekvieną dieną laukiame su skirtingais dienos pietų pasiūlymais - nuo lietuviškų iki rytų ar amerikiečių virtuvės patiekalų, nepamirštame ir vegetariškų patiekalų mėgėjų.

Kaina

Visa tai pavyko suderinti su visiems prieinama patrauklia dienos pietų kaina. Kiekvienam dirbančiam miestiečiui nebereikia sukti galvos, ką šį rytą namuose įsidėti į pietų dėžutę. Greita, kokybiška ir nebrangu pietauti restorane "iLunch".

Apie mus

Kasdienių pietų restorano sėkmės paslaptis - greitis, kokybė ir naujovės, kuriomis esame pasirengę pasidalyti su naujuoju franšizės gavėju. Būdami "iLunch" franšizės savininkais, galėsite naudotis neribotais mūsų ištekliais ir patirtimi, o mūsų talentinga komanda padės jums kiekviename franšizės atidarymo ir valdymo žingsnyje.

Tikimės, kad ši informacija jus sudomino, ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo "iLunch" šeimoje!

Brošiūra

Kodėl mes?

Greitas užsakymo procesas, paremtas technologijomis

Daugiau nei 25 stilingi ir modernūs restoranai Lietuvoje ir užsienyje

Aukštos kokybės, bet neįpareigojantys patiekalai, kurie keičiasi kiekvieną dieną

Jūsų darbuotojai gali džiaugtis standartinėmis darbo valandomis nuo 8 iki 17val.

Pristatymas į namus sudaro daugiau nei 25%

#lunchtime

Susisiekite su mumis

Restoranas šiuo metu nedirba