Du nauji restoranai ir raginimas nesukti galvos dėl pietų

Du nauji restoranai ir raginimas nesukti galvos dėl pietų

Itin kokybiškai papietauti už patrauklią kainą, o maistą gauti vos per 2 minutes – tai „iLunch“ dienos pietų modelis, kurį jau spėjo pamilti vertinantys šiuos aspektus. Visų patogumui – 2 nauji restoranai Vilniuje ir raginimas nesukti galvos dėl pietų.

Š.m. spalio pradžioje dalinomės gera žinia apie naujo restorano Laisvės pr. 77B atidarymą ir užsiminėme, kad vilniečiams bei miesto svečiams tai tikrai ne paskutinė puiki naujiena šį rudenį.

Nuo spalio 24 d. dienos pietų kviečiame ir į Mokslininkų g. 6A esantį kol kas naujausią „iLunch“ restoraną. Buvo labai džiugu matyti tokį susidomėjimą ir pasveikinti svečius iš aplink šią lokaciją įsikūrusių biurų, parduotuvių. Jau nuo pirmos atidarymo dienos mus mielais kaimynais vadino ne tik tie kas pietauti užsuka per tam skirtą pertrauką darbo metu, bet ir netoliese gyvenantys vilniečiai. Mielai laukiame visų ir primename, kad dirbame d.d. nuo 11.00 iki 15.00 val.

Nesukite galvos dėl pietų

Puikiai suprantame tuos, kas dirba biuruose ar kito tipo įstaigose, kur aiškiai numatytas pietų grafikas ir kasdien reikia sugalvoti ne tik ką valgyti, bet ir kaip spėti per valandą. Tam, kad nereikėtų skubėti ar patirti papildomo streso, kurio turbūt užtenka atliekant kasdienines darbo užduotis, mes siūlome inovatyvių pietų modelį, kuomet maistas patiekiamas vos per 2 minutes.

Didmiesčių gyventojams tai itin aktualu ir daugelis jau spėjo įvertinti „iLunch“ dienos pietų privalumus. Be greičio ir kokybės svečiai akcentuoja įvairiapusišką meniu ir puikų kainos-kokybės santykį. Mielai galime pasidalinti ir dar viena naujiena – tai WOK zona, kurią kol kas galite rasti tik Ukmergės g. 126 Vilniuje esančiame „CORE“ verslo centre. Tai taip pat šio rudens naujiena, kuri susilaukė labai daug gerų įvertinimų.

Kaip papietavote šiandien?

Vis minime svečių atsiliepimus ir galime patikinti, kad jie nėra visuomet tik puikūs. Jei pietavote mūsų restorane, turbūt pastebėjote specialiai atsiliepimams skirtas planšetes. Taip pat – QR kodus ant servetėlių dėklų ir, jei pietaujate išsinešdami maistą – ant vienkartinių pakuočių. Ši atsiliepimų sistema yra vienas iš aspektų, kurie leidžia „iLunch“ dienos pietus vadinti inovatyviais.

Į visus atsiliepimus reaguojame iškart, o ypač, jei jie yra neigiami. Tuomet čia ir dabar sprendžiame problemą. Tai atskira ir platesnė tema, tad likite prisijungę ir viską smulkiai išdėstysime atskirame tinklaraščio įraše. Skanių pietų ir iki.

Visą mūsų restoranų sąrašą ir d.d. nuo 11.00 val. atnaujinamus meniu patogu rasti čia.

Restoranas šiuo metu nedirba