Kviečiame susipažinti su Laiminte

Kviečiame susipažinti su Laiminte

Kartu su Rimanto Kaukėno fondu norime jums papasakoti apie Laimintę - su hepatoblastoma kovojančią vos vienerių metukų mergytę. Pirmąjį savo gimtadienį Laimintė sutiko drąsiai - jai atlikta naviko šalinimo operacija, kurios metu buvo pašalinta tulžies pūslė ir dalis kepenų. Už Laimintės sveikatą kovoja visa gydytojų komanda, kuri deda didžiules pastangas jos sveikatai atkurti. Tačiau mergaitės kasdienybėje labai trūksta ... vaikiškos laimės.

Didžiausias Laimintės herojus yra jos tėtis, su juo leisti laiką jai patinka labiausiai. Būtent su tėčiu Laimintė pirmą kartą patyrė džiaugsmą važiuoti vaikišku automobiliu - jos svajonė tokį turėti namuose. Ne tik Laimintė tikisi stebuklo, jo labai laukia ir tėtis su mama, kasdien tikėdami, kad mažoji kovotoja įveiks ją užklupusią nevaikišką ligą.

O pasveikusią ir sustiprėjusią dukrą jie labai norėtų nuvežti ten, kur prasideda ir baigiasi visų mažųjų svajonės - pas Kalėdų senelį į Laplandiją.

Kartu su Rimando Kaukėno fondu kviečiame jus prisidėti prie mažosios Laimintės svajonių išpildymo. Juk nuėjus tokį kelią ir įveikus didžiules kliūtis, nori ar nenori imi tikėti ir žmonėmis, ir stebuklais, kuriuos jie kuria aplink.

Kiekviename iLunch restorane pirkdami pietus galite prisidėti ir prie Laimintės svajonės išpildymo - vaikiško automobilio ir kelionės bilieto pas Kalėdų Senelį. Dėkojame Jums už gerumą ir kviečiame pietų!

Krepšelis

0

Šiuo metu jūsų krepšelis tusčias

Pradėkite rinktis patiekalus norint pamatyti krepšelio turinį