Duris atvėrė naujas „iLunch“ dienos pietų restoranas Laisvės pr. 77B Vilniuje

Duris atvėrė naujas „iLunch“ dienos pietų restoranas Laisvės pr. 77B Vilniuje

2023 m. spalio 10 d. Vilniuje duris atvėrė jau 23-iasis inovatyvus dienos pietų restoranas „iLunch“. Nuo šiol miestiečiai ir miesto svečiai kviečiami greitai ir kokybiškai pietauti Laisvės pr. 77B. Šį mėnesį Vilniuje pakviesime ir dar į vieno restorano atidarymą!

Kaip teigė atidarymo dieną kalbinti restorano svečiai, iš naujos vietos jie tikisi skanaus maisto ir daugelis labai nekantravo įsitikinti, jog pietūs „iLunch“ patiekiami vos per 2 minutes. Stengsimės nenuvilti savo svečių ir džiaugiamės galėdami biurų darbuotojus ar dienos metu keliaujančius po miestą pakviesti patogiai ir išties itin greitai papietauti. Greiti pietūs, bet ne greitas maistas - idėja, kurią akcentuojame tiek atverdami naujus restoranus, tiek ir išlaikydami esamų kokybę. Mielai kviečiame pietauti darbo dienomis nuo 11.00 iki 15.00 val., o Jums patogių restoranų lokacijas visada galite rasti čia.

Restoranai dar arčiau Jūsų

Naujausio restorano atidarymo akimirkas galite išvysti vaizdo reportaže ir norime atskleisti, jog jau labai greitai pakvviesime į dar vieną naują restoraną Vilniuje - Mokslininkų g. 6A!

Norite bendradarbiauti?

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų restoranus rasite ne tik Vilniuje, bet ir, pavyzdžiui, Kaune, Šiauliuose ir net Rygoje. Jei jus domina galimybė franšizės būdu įsigyti vieną iš mūsų restoranų, susisiekite su mumis dabar.

Restoranas šiuo metu nedirba