Blog

Blog

Kviečiame susipažinti su Laiminte

Kartu su Rimanto Kaukėno fondu norime jums papasakoti apie Laimintę - su hepatoblastoma kovojančią vos vienerių metukų mergytę. Pirmąjį savo gimtadienį Laimintė sutiko drąsiai - jai atlikta naviko šalinimo operacija, kurios metu buvo pašalintos ir kepenys bei blužnis. Tad ar galite įsivaizduoti, kaip stipriai ji kovoja, kad tik sustiprėtų?Didžiausias Laimintės herojus yra jos tėtis, su juo leisti laiką jai patinka labiausiai. Būtent su tėčiu Laimintė pirmą kartą patyrė džiaugsmą važiuoti vaikišku automobiliu - jos svajonė tokį turėti namuose.Ne tik Laimintė tikisi stebuklo, jo labai laukia ir tėtis su mama, kasdien tikėdami, kad mažoji kovotoja įveiks ją užklupusią nevaikišką ligą. O pasveikusią ir sustiprėjusią dukrą jie labai norėtų nuvežti ten, kur prasideda ir baigiasi visų mažųjų svajonės - pas Kalėdų senelį į Laplandiją.

More

Lunch with colleagues? Yes, please.

A high-quality daily lunch provided by the employer is not only delicious food, but also an opportunity to strengthen the team. Several business customers of "iLunch" restaurants gladly shared their experiences on this topic.Many "iLunch" restaurants are located in business centers, so it is not surprising that employees of various offices are happy to have lunch here. Sometimes the restaurant is only two elevator buttons away from them, so the opportunity to have a quick and quality lunch is really tempting.

More

Du nauji restoranai ir raginimas nesukti galvos dėl pietų

Itin kokybiškai papietauti už patrauklią kainą, o maistą gauti vos per 2 minutes – tai „iLunch“ dienos pietų modelis, kurį jau spėjo pamilti vertinantys šiuos aspektus. Visų patogumui – 2 nauji restoranai Vilniuje ir raginimas nesukti galvos dėl pietų.Š.m. spalio pradžioje dalinomės gera žinia apie naujo restorano Laisvės pr. 77B atidarymą ir užsiminėme, kad vilniečiams bei miesto svečiams tai tikrai ne paskutinė puiki naujiena šį rudenį.Nuo spalio 24 d. dienos pietų kviečiame ir į Mokslininkų g. 6A esantį kol kas naujausią „iLunch“ restoraną. Buvo labai džiugu matyti tokį susidomėjimą ir pasveikinti svečius iš aplink šią lokaciją įsikūrusių biurų, parduotuvių. Jau nuo pirmos atidarymo dienos mus mielais kaimynais vadino ne tik tie kas pietauti užsuka per tam skirtą pertrauką darbo metu, bet ir netoliese gyvenantys vilniečiai. Mielai laukiame visų ir primename, kad dirbame d.d. nuo 11.00 iki 15.00 val.

More

A new daily lunch restaurant has opened in Vilnius.

10 October 2023 The 23rd innovative daily lunch restaurant iLunch has opened in Vilnius. From now on, citizens and visitors are invited to enjoy a quick and high-quality lunch at Laisvės Ave. 77B.Guests interviewed on the day of the opening said that they were looking forward to delicious food at the new location and many were eager to see that iLunch is served in just 2 minutes.We will try not to disappoint our guests and we are delighted to be able to offer office workers or daytrippers a convenient and really quick lunch.Quick lunches, but not fast food - an idea we emphasise both when opening new restaurants and when maintaining the quality of existing ones.You are welcome to dine on weekdays from 11.00 to 15.00, and you can always find the locations of the restaurants that are convenient for you here.You can see the opening moments of the newest restaurant in the video report and we would like to reveal that very soon we will be inviting you to another new restaurant in Vilnius - Mokslininkų str. 6A!

More

In a kitchen so advanced that even artificial intelligence could acquire knowledge

More

Restaurant is offline